Dzień Dziecka

Świetlica Środowiskowa w Sułkowicach z okazji Gminnego Dnia Dziecka również włączyła się w pomoc w zorganizowaniu dla wszystkich dzieci gier i zabaw. Można było pomalować twarze, poskręcać balony, przebiec tor przeszkód, wziąć udział w grach i zabawach ruchowych z wykorzystaniem sprzętu sportowego, balonów czy chusty animacyjnej ale największą atrakcją okazało się puszczanie baniek mydlanych. Za pomocą specjalnego sprzętu każdy chętny mógł spróbować wytworzyć jak największą bańkę mydlaną. Dziękujemy wszystkim chętnym za udział! Więcej zdjęć z wydarzenia można znaleźć w galerii. Zapraszamy do oglądnięcia!

Related Post

Dzień Dinozaura 2021Dzień Dinozaura 2021

26 Luty DZIEŃ DINOZAURA             26-go lutego w Polsce obchodziliśmy Dzień Dinozaura. W ten dzien w Świetlicy Środowiskowej w Harbutowicach przybliżyliśmy naszym wychowankom: co to sa dinozaury, kiedy i gdzie

Bal karnawałowyBal karnawałowy

W dniu 15.02.2021 w Świetlicy Środowiskowej w Sułkowicach oraz w Harbutowicach odbyła się mini zabawa karnawałowa. Uczestnicy mogli wziąć udział w różnych i ciekawych konkurencjach, wymagających zwinności, szybkości oraz wytrwałości.

Skip to content