Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Urząd Miejski w Sułkowicach uprzejmie przypomina, że do dnia 30 września br. Główny Urząd Statystyczny prowadzi Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Spis powszechny jest obowiązkowy. Spisać można się na kilka sposobów, przez internet, dzwoniąc
na infolinię, odbierając telefon lub przyjmując w domu rachmistrza spisowego.

Jeżeli nie macie Państwo takich możliwości lub obawiacie się przekazywania danych przez telefon zapraszamy do kontaktu z Urzędem Miejskim w Sułkowicach. Pracownicy Urzędu pomogą Państwu
w wypełnieniu tego obowiązku. W Urzędzie zostało przygotowane stanowisko do samospisu.

Zachęcamy do skorzystania z takiej możliwości ponieważ odmowa udziału w spisie może skutkować nałożeniem przez sąd kary grzywny z mocy zapisów Ustawy o narodowym spisie powszechnym.

Informujemy również, że formularz dla osób, które rozpoczęły procedurę spisu przez internet, jest aktywny tylko przed 14 dni od daty pierwszego logowania. Po tym czasie (jeżeli spis nie został ukończony) zostaje on zablokowany i konieczne jest spisanie się przy udziale rachmistrza. Mieszkańców, którzy nie ukończyli samospisu prosimy o kontakt.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Sułkowicach, pokój nr 6 lub pod numerem telefonu 695 665 503.

W Gminie Sułkowice spisało się już 82% Mieszkańców. Bardzo dziękujemy.      

Related Post

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGOWYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki świetlicowego konkursu plastycznego. Na konkurs wpłynęło 44 prac. Jury w składzie Żurek Bernadeta, Bochenek Marzena oraz Bochenek Izabela dokonało oceny prac zgłoszonych i wyłoniło 3

Skip to content