Świetlica Środowiskowa zaprasza dzieci na ,,AKCJĘ ZIMA – 2023”

Świetlica Środowiskowa w Sułkowicach organizować będzie profesjonalne zajęcia dla dzieci od  pierwszej klasy szkoły podstawowej z Gminy Sułkowice.

Termin: 30.01.2023 r. do 10.02.2023 r.

Zajęcia odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 900 do 1300 w dniach wycieczek godziny mogą ulec zmianie.

W programie:

– bloki zajęć rekreacyjnych i sportowych;

– zajęcia świetlicowe (gry stolikowe, zabawy logiczne, quizy itp.);

– grupowe zajęcia tematyczne rozwijające wyobraźnię i sprawność manualną;

– wycieczki autokarowe (Muzeum Iluzji w Krakowie + spacer po krakowskim rynku oraz kino);

– konkursy;

– różne inne atrakcje według pomysłów wychowawców i organizatora.

Zapisy:

W biurze Świetlicy Środowiskowej w Sułkowicach, sekretariacie Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz u wychowawczyń świetlic znajdują się karty kwalifikacyjne, które należy wypełnić i zwrócić w szkole lub bezpośrednio u pań wychowawczyń świetlic środowiskowych. Kartę można również pobrać ze strony internetowej Gminy Sułkowice lub świetlicy. Wypełnioną kartę należy zwrócić najpóźniej do 20 grudnia 2022 roku.

Karty należy złożyć we wskazanym wyżej terminie. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na półkolonii będzie brana pod uwagę data wpływu na karcie uczestnika.

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu (12) 312-70-87

Serdecznie zapraszamy

Kierownik Świetlicy Środowiskowej w Sułkowicach

Bernadeta Żurek

Related Post

Akcja „LATO 2021”Akcja „LATO 2021”

Akcja „LATO 2021” niestety dobiegła już do końca. Na półkolonię organizowaną przez Świetlicę Środowiskową w Sułkowicach uczęszczało 168 uczestników z Gminy Sułkowice. Zajęcia odbywały się w miejscu zamieszkania i na wyjazdach.

Bal karnawałowyBal karnawałowy

W dniu 15.02.2021 w Świetlicy Środowiskowej w Sułkowicach oraz w Harbutowicach odbyła się mini zabawa karnawałowa. Uczestnicy mogli wziąć udział w różnych i ciekawych konkurencjach, wymagających zwinności, szybkości oraz wytrwałości.

Skip to content