Świetlica Środowiskowa zaprasza dzieci na ,,AKCJĘ ZIMA – 2024”

Świetlica Środowiskowa w Sułkowicach wraz z filiami w Biertowicach i Harbutowicach organizować będzie profesjonalne zajęcia dla dzieci, od pierwszej klasy, które uczęszczają do szkół podstawowych na terenie Gminy Sułkowice.

Wszystkie chętne dzieci z Rudnika i Krzywaczki mogą zapisać się na półkolonię w Sułkowicach.

Termin: 12.02.2024 r. do 23.02.2024 r.

Zajęcia odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 900 do 1300, w dniach wycieczek godziny mogą ulec zmianie.

Program:

– bloki zajęć rekreacyjnych i sportowych organizowane przez instruktora sportowego;

– zajęcia świetlicowe (gry stolikowe, zabawy logiczne, quizy);

– grupowe zajęcia tematyczne rozwijające wyobraźnię i sprawność manualną;

– wycieczki autokarowe: Kraków (kręgle, Muzeum Gier Wideo, ogród świateł); Dolina Chochołowska (kulig, zabawy na śniegu oraz ciepły poczęstunek); Kraków (Kino Cinema City film pt. „Ekipa z Dżungli”).

– profesjonalne warsztaty kulinarne;

– teatrzyk profilaktyczny;

– bal karnawałowy (zabawy, konkursy);

– różne inne atrakcje według pomysłów dzieci i wychowawców.

Zapisy:

W sekretariatach szkół znajdują się karty kwalifikacyjne, które należy wypełnić i zwrócić w szkołach lub bezpośrednio u pań wychowawczyń Świetlicy Środowiskowej. Kartę można również pobrać ze strony internetowej Gminy lub Świetlicy. Wypełnioną kartę należy zwrócić najpóźniej do 17 stycznia 2024 roku. Ze względu na konieczność zapewnienia właściwej liczby opiekunów, karty należy złożyć we wskazanym terminie.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na półkolonii będzie brana pod uwagę data wpływu na karcie uczestnika.

Informacje dotyczące przyjęcia dziecka na półkolonię będą dostępne od 1 lutego 2024 r. w biurze  Świetlicy Środowiskowej w Sułkowicach lub pod numerem tel. 12 312-70-87.

Serdecznie zapraszamy
Kierownik Świetlicy Środowiskowej w Sułkowicach
Bernadeta Żurek

Related Post

AKCJA LATO 2022AKCJA LATO 2022

W dniach 04.07.-22.07.2022 r. w Gminie Sułkowice odbędzie się kolejna edycja „Akcji Lato” organizowana przez Świetlicę Środowiskową w Sułkowicach. Już w pierwszym tygodniu, we wtorek, dzieci będą miały okazję uczestniczyć

Skip to content